رییس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه نگذاریم چرخه تولید متوقف شود گفت: همه باید به چرخه تولید و اقتصاد کشور توجه کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان گفت: با اقدامات انجام شده وضعیت استان در اکثر زمینه‌ها خوب است که این نشان از اقدامات ارزشمند صورت گرفته در همه این حوزه‌ها می‌باشد، اما باید در سایر زمینه‌ها نیز که کاستی وجود دارد با قدرت وارد شده و کمبود‌ها را جبران کنیم.

وی افزود: ما در حوزه گندم، در سال‌های گذشته مشکلاتی داشتیم که یکی از آن‌ها عدم اعلام قیمت تضمینی گندم بود، آن‌هم قبل از کشت گندم تا کشاورز انگیزه برای کشت محصول داشته باشد.

رییس کل دادگستری استان زنجان اظهار کرد: همه باید کمک کنند تا کسی جرات تخلف در هیچ حوزه‌ای را نداشته باشد. ما نباید شاهد تولید آرد و نان بی کیفیت در سطح استان باشیم.

وی ادامه داد: اصل پیشگیری، در همه زمینه‌ها بخصوص در حمایت از تولید و اشتغال اولویت است. نگذاریم واحدی تولیدی که مشکلاتی که دارد تعطیل شود تا به واسطه تعطیلی آن یک عده بیکار شوند. همه باید به چرخه تولید و اقتصاد کشور توجه کنیم.

عالیترین مقام قضایی استان زنجان گفت: از مسئولان صنعت انتظار داریم به وظایف قانونی خود عمل کنند و اجازه ندهد واحد‌های صنعتی به تعطیلی کشیده شوند. نگذاریم چرخه تولید متوقف شود. اجازه ندهیم با اقدامات غلط یک عده‌ای تولید و چرخه آن متوقف شود.