معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان گلستان از ورود دستگاه قضایی به موضوع مشکل شهرک مهرگان خبر داد و گفت: به زودی در بازدید میدانی با حضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی، مشکلات این شهرک بررسی و برای رفع آن تلاش می‌کنیم.

نشست مشترک معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان با کمیسیون حقوقی شورای شهر گرگان با هدف چالش‌های حقوقی و قضایی در شهر گرگان امروز در دادگستری گلستان برگزار شد.

دادستان مرکز استان گلستان در این جلسه با اشاره به مشکلات موجود در برخی شهرک‌های گرگان، گفت: بخشی از مشکل شهرک فرهنگیان گرگان رفع شد و برای حل مشکل بقیه شهرک‌ها مانند شهرک پرستاران و مهرگان هم در نشست‌هایی در حال پیگیری هستیم.

وی گفت: یکی از مشکلاتی که همه مردم شهر گرگان به نوعی با آن دست به گریبانند، موضوع فاضلاب است که دادستانی مرکز استان هم به زودی به این بخش ورود می‌کند.

سیدحسینی در بخش دیگری از سخنان خود از اعضای شورای شهر و شهرداری گرگان خواست که طرح‌های اشتغالزا برای شهر تعریف و برای جذب سرمایه گذار تلاش کنند.

وی افزود: در سال رونق تولید مهم‌ترین وظیفه دستگاه‌ها در همه بخش‌ها، هموار کردن مسیر سرمایه گذاری است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان گلستان هم در این جلسه از ورود دستگاه قضایی به موضوع مشکل شهرک مهرگان خبر داد و گفت: به زودی در بازدید میدانی با حضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی، مشکلات این شهرک بررسی و برای رفع آن تلاش می‌کنیم.

سد معبر، ساخت و ساز غیرمجاز اطراف شهر، اثبات بیع و مالکیت و مشکلات شهرک‌های حاشیه گرگان از جمله موضوعاتی بود که در جلسه امروز اعضای شورای شهر گرگان به آن اشاره کردند و خواستار کمک دستگاه قضایی برای رفع آن شدند.

در نشست مشترک امروز مقرر شد در قالب کارگروه‌های مشترک مشکلات حقوقی موجود در شهر گرگان بررسی و برای رفع آن راهکار ارائه شود.