۳۱ فروردین ماه، حجت الاسلام والمسلمین درویشیان با اشاره به ورود سازمان بازرسی به معدوم سازی جوجه‌های یکروزه با اشاره به غیرانسانی دانستن اقدام صورت گرفته، اظهار کرد: سازمان بازرسی به محض اطلاع از این موضوع، ورود کرد. وی افزود: قبل از این موضوع نسبت به برخی از مشکلات تولید مرغ و جوجه یکروزه از […]

۳۱ فروردین ماه، حجت الاسلام والمسلمین درویشیان با اشاره به ورود سازمان بازرسی به معدوم سازی جوجه‌های یکروزه با اشاره به غیرانسانی دانستن اقدام صورت گرفته، اظهار کرد: سازمان بازرسی به محض اطلاع از این موضوع، ورود کرد.

وی افزود: قبل از این موضوع نسبت به برخی از مشکلات تولید مرغ و جوجه یکروزه از جمله تامین ارز مورد نیاز برای نهاده‌های طیور اقدام شد و نهم فروردین مکاتبه‌ای با بانک مرکزی صورت گرفت.

رییس سازمان بازرسی کل کشور تصریح کرد: مجددا نیز پیگیری شد تا ارز مورد نیاز بیش از دو میلیون تن نهاده‌های طیور که در حال حاضر در بنادر است و منتظر تخصیص ارز برای استفاده مرغداران است، تامین شود.

حجت الاسلام والمسلمین درویشیان با اشاره به بررسی علل این اتفاق، بیان داشت: این کار غیرانسانی است و مجوز شرعی و قانونی نداشته و اقدام لازم قانونی در مورد آن صورت می‌گیرد.