به نقل از ایرنا، این اقدام پس از دریافت گزارش شبکه بهداشت و درمان شهرستان مبنی بر نادیده گرفتن دستورات ستاد کرونا انجام شده است و رصد تمامی مراکز خدمت دهنده همچنان ادامه دارد. محمد زیرک، دادستان عمومی و انقلاب دلفان با اخطار به ادارات و دفاتر عمومی برای رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی کرونا تاکید کرد: حفظ […]

به نقل از ایرنا، این اقدام پس از دریافت گزارش شبکه بهداشت و درمان شهرستان مبنی بر نادیده گرفتن دستورات ستاد کرونا انجام شده است و رصد تمامی مراکز خدمت دهنده همچنان ادامه دارد.

محمد زیرک، دادستان عمومی و انقلاب دلفان با اخطار به ادارات و دفاتر عمومی برای رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی کرونا تاکید کرد: حفظ سلامتی و جان شهروندان یک اصل مهم و حیاتی است بنابراین با متخلفان بهداشتی برخورد جدی و قانونی خواهد شد. سرعت انتقال این بیماری بسیار افزایش یافته و آمار مرگ و میر در این شهرستان نگران کننده شده است.

وی تاکید کرد: اطلاع رسانی‌های لازم در خصوص رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک و دستکش به تمامی ادارات دولتی و خصوصی، واحدهای تجاری و صنعتی ابلاغ شده و هرگونه تخلف با جریمه و پلمب همراه خواهد بود.