رییس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: کمک مومنانه کارکنان دادگستری ارومیه در قالب ۸۲ بسته معیشتی توسط معاونت فرهنگی دادگستری آذربایجان غربی تهیه و آماده تحویل گردید.

علی اکبر گروسی با اشاره به کمک مومنانه کارکنان دادگستری ارومیه به خانواده‌های آسیب دیده از کرونا گفت: امروز کشور در شرایط اقتصادی خوبی قرار ندارد و شیوع کرونا به این شرایط بد دامن زده است.

وی ادامه داد: مردم انقلابی و نوع دوست کشور عزیزمان از همان ابتدای درگیری کشور با این ویروس نحس قشر‌های ضعیف جامعه را فراموش نکرده اند و با کمک‌های مومنانه خود و در قالب بسته‌های معیشتی دستگیر نیازمندان بودند.

گروسی افزود: دستگاه قضایی استان نیز همراه و همگام با نهاد‌های مردمی در این پویش مشارکت نموده و با جمع آوری مبالغی هر چند ناچیز در این امر خداپسندانه شرکت کردند.

رییس کل دادگستری استان در پایان تاکید کرد: درست است که کرونا طول کشیده است، ولی ما نباید نیازمندان را فراموش کنیم و از حس مسئولیت و انسان دوستی خود در قبال آن‌ها کم کنیم بلکه باید این حرکت جهادی را نه تنها تا پایان رفع این بلا از کشور بلکه تا زمانی که نیازمندی در کشور است ادامه دهیم.

شایان ذکر است این بسته‌های معیشتی که شامل اقلام غذایی، بهداشتی و کارت هدیه است، در قالب ۸۲ بسته که تماماً با کمک‌های کارکنان دادگستری ارومیه تهیه گردیده، با شناسایی افراد بی بضاعت ونیازمند به ایشان تحویل می‌گردد.