رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان ۲۱ محکوم جرائم غیر عمد مالی از زندان آزاد و موجبات شادی دل خانواده‌های محکومین فراهم شد.

حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در گفت‌وگو با میزان با اعلام خبر آزادی ۲۱ محکوم مالی با کمک خیرین از زندان گفت: از اول ماه مبارک رمضان با کمک خیرین استان  و گذشت  قابل توجه شاکیان تعداد ۲۱ محکوم  جرائم غیر عمد مالی از زندان آزاد و از این طریق موجبات شادی دل خانواده‌های محکومین فراهم گردید.

رییس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه جشن گلریزان امسال به صورت مجازی و متفاوت‌تر از سنوات گذشته در حال برگزاری است، افزود: مردم متدین، ولایتمدار و خیر استان زنجان مبلغ یک میلیارد و سیصد هفتاد میلیون تومان تا به امروز به صورت نقدی در این امر پسندیده مشارکت داشته‌اند.

وی تصریح کرد: در شرایط فعلی جامعه و شیوع کرونا و تاثیر آن در کسب و کار مردم و همچنین علی‌رغم برگزاری پویش کمک‌های مومنانه و مواسات این میزان مشارکت قابل توجه و بی نظیر است.

صادقی نیارکی با بیان اینکه جشن گلریزان تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت، افزود: هر روز ما شاهد افزایش مشارکت‌های مردمی و خیرین و همینطور آزادی محکومان هستیم و انشاء الله پایان ماه مبارک رمضان گزارش تکمیلی به مردم عزیز ارائه خواهد شد.