رییس دادگستری شهرستان نوشهر از کشف و ضبط ۸۶ هزار عدد دستکش جراحی و ۱۲٠ لیتر مواد ضدعفونی کننده خبر داد.
ابراهیم علیزاده نیکو، رییس دادگستری شهرستان نوشهر از کشف و ضبط ۸۶ هزار عدد دستکش جراحی و ۱۲٠ لیتر مواد ضدعفونی کننده خبر داد و گفت: با دستور قاطع و به موقع دادستان این شهرستان و با اقدامات مناسب اطلاعاتی در خصوص مبارزه با احتکارکنندگان اقلام بهداشتی و پزشکی، با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه شهرستان نوشهر عوامل سودجو شناسایی و به مرجع قضایی معرفی شدند.

رییس دادگستری شهرستان نوشهر در ادامه اظهار کرد: دو محل غیرمجاز محموله قابل توجه تجهیزات پزشکی در این شهرستان شناسایی، کشف و ضبط شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: در عملیات جداگانه دو منزل شخصی و واحد صنفی که مجموعا محل دپوی محموله حاوی مقادیر قابل توجهی تجهیزات پزشکی از جمله ۸۶ هزار عدد دستکش جراحی و ۱۲٠ لیتر محلول ضدعفونی کشف شد که محتکران و افراد سودجو در بازجویی‌ها اعتراف کردند این اقلام را برای ماه‌های آینده انبار کردند تا با قیمت چند برابر به دست مصرف کننده برسانند.

علیزاده نیکو در پایان عنوان کرد: مقرر شد تا با نظارت مقام قضایی دادسرای نوشهر و شبکه بهداشت و درمان این شهرستان اقلام کشف شده سطح بیمارستان منطقه توزیع و مورد استفاده کادر پزشکی و درمانی و مدافعان نظام سلامت تقسیم شود.